Rozwiązania

Rozwiązania

shadow
shadow

Rozwiązania chmurowe

Nubilum

 

Oferta produktów NUBILUM jest skierowana do klientów, którzy niezależnie od stopnia zaawansowania w procesie informatyzacji szukają innowacyjnych, niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań chmurowych. NUBILUM jest konwergentnym ekosystemem chmurowym wdrażanym w infrastrukturze klienta lub infrastrukturze dostawcy usług data center, w jednym z trzech wariantów produktowych:

  • Instalowana chmura prywatna

Poznaj możliwości jakie daje technologia NUBILUM wdrażając ją w swoim centrum przetwarzania danych. Chmura jest wdrażana na bazie posiadanej infrastruktury sprzętowej, co gwarantuje pełną izolację środowiska przetwarzania danych.

  • Hostowana chmura prywatna

Wykorzystaj pełnię możliwości wdrożenia technologii NUBILUM, bez potrzeby inwestowania we własną infrastrukturę sprzętową, wdrażając system w naszej infrastrukturze Datacenter. Chmura jest dostarczana jako usługa, co zapewnia szybkie i bezpieczne wdrażanie usług i aplikacji.

  • Migrowalna chmura prywatna

Dzięki opracowanej technologii NUBILUM nie będziesz już dłużej związany z jednym dostawcą rozwiązania chmurowego. Wybierając NUBILUM możesz w dowolnym czasie i miejscu zmienić dostawcę infrastruktury Datacenter (platformy informatycznej) i przenieść swoją chmurę wraz z zasobami do innego dostawcy usług Datacenter.

 

 

 

dc4b [Virtual Clouds]

 

Innowacyjna platforma dostarczająca usługę Cloud w modelu IaaS. Stwórz własną architekturę w chmurze i zarządzaj jej zasobami. Virtual Clouds daje możliwość każdemu poczuć się administratorem własnej infrastruktury IT.

 

Usługa jest rozliczana na podstawie opłaty abonamentowej za wybrany pakiet Virtual Clouds w wybranym okresie ważności, który minimalnie wynosi jeden miesiąc. Klient przy wyborze pakietu określa, przez jaki okres zamierza korzystać z usługi. W dowolnym momencie możliwe jest dokupienie kolejnych pakietów Virtual Clouds, powiększając w ten sposób stan dostępnych zasobów. Aby zachować ciągłość korzystania z usługi, przed zakończeniem okresu ważności należy dokonać przedłużenia ważności pakietu na kolejny okres. Klient sam decyduje z jakich pakietów i przez jaki okres zamierza korzystać.

Adres

Aleja Tysiąclecia 11, 82-300 Elbląg

Telefon

+48 55 237 60 00 / fax. +48 55 237 60 01

E-mail

it@opegieka.pl