Kim jesteśmy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy [geo]informatykami. Nasze kompetencje skupiają się wokół tworzenia rozwiązań w obszarze związanym z zarządzaniem informacją przestrzenną, geoscience i geospatial intelligence.

 

Nie jesteśmy programistami-celebrytami. Nie spędzamy czasu w pracy przy zimnych napojach, grze w piłkarzyki lub lotki. Nie liczymy linii kodu ani wypitych kaw. To co naprawdę nas kręci to rozwiązywanie problemów, projektowanie, budowanie, testowanie i wszystko co wiąże się z procesem wytwarzania rozwiązań geo.*

 

Jesteśmy jedną z czterech marek, działających w ramach firmy OPEGIEKA Sp. z o.o., funkcjonującej w modelu full-stack company. Odpowiednie wykorzystanie potencjału marek IT, LAB, SKY i GEO oraz nasza wewnętrzna współpraca sprawiają, że możemy realizować złożone, interdyscyplinarne projekty.

Co robimy?

Dzisiaj jesteśmy mocno związani z technologiami webowymi oraz mobilnymi, ale lubimy się też ze starym, dobrym znajomym - desktopem.

 

Skupiamy się na oferowaniu własnych rozwiązań, często opartych o wyniki badań naukowych, wiedzę i doświadczenie pozostałych marek naszej grupy LAB/opegieka, SKY/opegieka oraz GEO/opegieka.

 

Mamy kilka własnych produktów/narzędzi, które aktywnie rozwijamy i wykorzystujemy w ramach organizacji oraz na potrzeby projektów zewnętrznych. Dla niektórych klientów, jako zaufany dostawca, budujemy specjalistyczne, skrojone na miarę systemy, utrzymujemy je i rozwijamy. Staramy się żeby nasze rozwiązania były oparte o FOSS tam gdzie ma to sens i żeby były tak proste, jak to tylko możliwe, ale nie prostsze.

Mamy kreatywne podejście do zadań

Wykorzystujemy nowoczesne technologie

Tworzymy zespół doświadczonych geoinformatyków

Budujemy innowacyjne rozwiązania.

Kilka faktów:

pijemy dużo (tylko darmowej!) kawy i herbaty

wolimy paper soccer
niż table soccer

nie lubimy
Times New Roman

nie używamy kalendarzy książkowych w innych celach niż podstawka pod monitor

lubimy zaczynać pracę
między 7 a 9

Poznaj nasze marki

Narzędzia i technologie

angular.svgbalsamiq.svgceph.svgchef.svgea.svgext.js.svggeoserver.svggit.svghadoop.svghtml5.svgjava.svgjenkins.svgjs.svgmsnet.svgnetbeans.svgphp.svgrc.svgrn.svgspark.svgspring.svgsymfony.svgvisualstudio.svgvue.svg

Klienci, którzy nam zaufali

Zadowolenie klientów motywuje nas do dostarczania usług najwyższej jakości i staramy się, aby każdy z nich dobrze wspominał współpracę z OPEGIEKA. Do tej pory zaufało nam wiele znakomitych organizacji.

Adres

Aleja Tysiąclecia 11, 82-300 Elbląg

Telefon

+48 55 237 60 00 / fax. +48 55 237 60 01

E-mail

it@opegieka.pl